تصاویری از بازی City Bus Simulator Berlin

 

تصاویری از بازی City Bus Simulator Berlin

 

بازی City Bus Simulator Berlin ، شبیه ساز رانندگی اتوبوس شهری در آلمان و شهر برلین . این شبیه ساز زیبا توسط TML که همان ارائه دهنده بازی های همچون فرن باس سیمولاتور میباشد درحال تهیه است.

این بازی هنوز در مرحله ساخت میباشد و زمان دقیق انتشار آن مشخص نیست. برای اطلاعات بیشتر درمورد این بازی ، مشاهده تصاویر و ویدئو به ادامه مطلب مراجعه کنید…

تصاویری از بازی City Bus Simulator Berlin

 

همانطور که گفته شد شما در این شبیه ساز نقش جابجا کردن مسافران شهری را در برلین آلمان بر عهده دارید . همچون واقعیت شما باید در ایستگاه ها حظور یابید ، مسافران را سوار کرده ، پول آنها را دریافت کنید و در ایستگاه های مورد نظر آنها را پیاده کنید.

همچون دیگر بازی های شرکن TML که بهترین بازی هارا در سبک شبیه ساز اتوبوسی میسازد ، در این بازی نیز تمام ویژگی های یک شبیه ساز رعایت شده اند که به شما کمک خواهند کرد همچون یک راننده واقعی با اتوبوس خود در خط کار کرده و مسافران را جابجا کنید.

همچنین لازم به ذکر است این بازی دارای کیفیت و گرافیک بسیار بالایی میباشد که قطعا برای اجرای آن لازم به یک سیستم بروز و قدرتمند دارید . سیستم مورد نیاز این بازی ، قیمت ، زمان انتشار و… هنوز مشخص نیست…

 

نقل قول یکی از سازندگان : هرچند تیم ما درحال کار بر روی فرن باس سیمولاتور و بهبود آن میباشد ، اما این پروژه نیز مدنظر ماست و پیشرفت خوبی ار دارد . امروز میخواهیم برخی تصاویر از اتوبوس جدید اسکانیا Citywide در این بازی را به شما ارائه دهیم که برای مثال آن را در خط TXL قرار داده ایم . همچنین توجه داشته باشید این تصاویر از نسخه آزمایشی میباشد و کار همچنان درحال انجام است.

 


 

|تصاویر:

 

 

 


 

|ویدئو و گیم پلی :

بزودی…

 

 

 

 

مشخصات

دانـــــلود

  • 540 بازدید

راستی ! Simulator Games را در لحظه دنبال کنید :)

کانال تلگرام Simulator Games

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *